• Графік роботи
 • Пн.-Пт.: 9:00-18:00
 • Каталог товарів

  Гарантія на ручний інструмент та системи зберігання IRWIN тепер складає 2 роки!

  У цій статті ми даємо пояснення щодо гарантійних умов виробника на групи товарів ручний інструмент та системи зберігання торгової марки IRWIN.

  1. Гарантійний термін на ручний інструмент та системи зберігання торгової марки IRWIN складає 2 роки відповідно до чинного законодавства України.
  2. Під час реалізації/продажу ручного інструменту та систем зберігання торгової марки IRWIN немає необхідності у видачі та оформленні гарантійного талона.
  3. У разі виникнення з боку клієнта скарг на якість придбаного товару протягом 2 років, необхідно мати при собі документ, що підтверджує факт купівлі даного товару (товарний чек).
  4. Гарантія виробника на якість товару має на увазі право користувача на безкоштовне усунення виробничих дефектів (матеріалів або виробництва) які виникли під час використання товару протягом усього гарантійного терміну.
  5. Гарантійні умови поширюються на будь-які дефекти матеріалів або виробництва та дають право на безоплатний ремонт товару або заміни його на новий або на рівноцінний обмін з існуючого асортименту продавця.

  ВАЖЛИВО! Недотримання умов експлуатації або зберігання інструменту може призвести до його передчасного виходу з експлуатації. Неправильне використання інструменту, перевантаження або інше, що призвело до поломки інструменту, визначається експертизою за характерними ознаками пошкоджень. За висновком експертизи, дефект товару може бути визнаний не гарантійним випадком!

  Також повідомляємо, що вся продукція компанії IRWIN відповідає європейським та українським стандартам якості та безпеки!

  Гарантія на ручний інструмент та системи зберігання IRWIN тепер складає 2 роки! - Инсел