• Графік роботи
 • Пн.-Пт.: 9:00-18:00
 • Каталог товарів

  Гарантія на інструмент IRWIN

   

  1. Гарантійний термін на ручний інструмент та системи зберігання торгової марки IRWIN складає 2 роки відповідно до чинного законодавства України.
  2. Під час реалізації/продажу ручного інструменту та систем зберігання торгової марки IRWIN немає необхідності у видачі та оформленні гарантійного талона.
  3. У разі виникнення з боку клієнта скарг на якість придбаного товару протягом 2 років, необхідно мати при собі документ, що підтверджує факт купівлі даного товару (товарний чек).
  4. Гарантія виробника на якість товару має на увазі право користувача на безкоштовне усунення виробничих дефектів (матеріалів або виробництва) які виникли під час використання товару протягом усього гарантійного терміну.
  5. Гарантійні умови поширюються на будь-які дефекти матеріалів або виробництва та дають право на безоплатний ремонт товару або заміни його на новий або на рівноцінний обмін з існуючого асортименту продавця.


  ВАЖЛИВО! Недотримання умов експлуатації або зберігання інструменту може призвести до його передчасного виходу з експлуатації. Неправильне використання інструменту, перевантаження або інше, що призвело до поломки інструменту, визначається експертизою за характерними ознаками пошкоджень. За висновком експертизи, дефект товару може бути визнаний не гарантійним випадком!

   

  Увага!

  Перевіряйте комплектацію та відсутність дефектів при отриманні товару.

   

  У разі виявлення заводського браку на протязі гарантійного терміну, Вам необхідно оформити заявку на обмін/повернення товару, надати документ, що підтверджує особу та чек про купівлю. У разі підтвердження заводського браку ми проведемо заміну або повернемо кошти у повному обсязі. 
   

  Повернення товару протягом 14 днів

  Якщо товар з якоїсь причини Вам не підійшов, Ви можете його обміняти або повернути протягом 14 днів після покупки згідно із Законом «Про захист прав споживачів». Щоб використати цю можливість, будь ласка переконайтеся в тому, що товар не був у вжитку та не має слідів використання (подряпин, сколів, потертостей); товар повністю укомплектований та не порушена цілісність упаковки! Усі транспортні витрати у цьому випадку несе покупець!